• Svetový deň včiel 20.máj 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Svetový deň včiel 20.máj 2022.

Svetový deň včiel je neoddeliteľne spojený s históriou Slovenska. Slovenskí včelári tento deň nielen oslavujú, ale tradične upozorňujú aj na riziká, ktoré včely a ďalšie opeľovače ohrozujú. Aj s našími žiakmi sme si pripomenuli tento významný deň a to teoretickými a praktickými úlohy ako boli puzzle, stavanie úľa z kociek, výber správnych produktov včiel, poznávanie rôznych druhov včiel, nosenie peľu na nohe od kvetu do úľa. Touto akciu si žiaci obohatili dôležité poznatky zo života včiel.Ďakujem za krásne strávenie dopoludnia.

• Deň mlieka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň mlieka.

Svetový Deň mlieka sme si pripomenuli peknou akciu v našej škole. Žiaci boli rozdelení do skupín. V úvode si žiaci pozreli prezentáciu o mlieku, triedili mliečne výrobky, skladali tajničky a puzzle, vyskúšali si dojenie a v závere ochutnávali mliečne výrobky. Bola to veľmi pekná akcia s ktorej si žiaci odniesli veľa cenných informácii. Ďakujeme.

• Deň matiek 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň matiek 2022.

Po dlhšej dobe sme mohli osláviť krásny sviatok Deň matiek. Najväčším šťastím pre dieťa je mať milú, dobrú, nežnú a starostlivú mamu. Pre naše mamky sme si pripravili program plný básni, piesni, tancov a hier. Aj takouto formou sme sa chceli naším mamkám poďakovať. Okrem krásneho umeleckého zážitku si naše mamky odniesli ručne vyrobené srdiečka a sladkú odmenu. V mene celého kolektívu školy Vám prajeme, aby ste zo svojich detí mali vždy radosť. Mamičky, ďakujeme !!!