• Karpatská nadácia "Učiteľka budúcnosti"

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Učiteľka budúcnosti.

Vďaka grantovej výzve Karpatskej nadácie a vďaka našej pani učiteľke Mgr. Marcinovej sme získali finančný grant na nákup učebných a kompenzačných pomôcok, ktoré sme implementovali do edukačného procesu. Aj takouto formou sa snažíme skvalitniť a zatraktívniť proces edukácie žiakov našej školy. Ďakujeme.

• Návšteva Mestskej knižnice Sečovce

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva Mestskej knižnice Sečovce.

Marec sa nesie v znamení kníh. Túto skutočnosť si pripomenuli žiaci našej školy návštevou mestskej knižnice. V knižnici privítali žiakov zamestnankyne knižnice, ktoré im predstavili jednotlivé oddelenia, viedli rozhovor o čítaní kníh a spoločne so žiakmi prečítali rozprávkové knihy. Po prečítaní rozprávkových kníh žiaci reprodukovali dej rozprávok a nakreslili ilustrácie k prečítaným knihám. Ilustrácie budú súčasťou nástenky v knižnici. Žiaci si z knižnice odniesli pekné zážitky, za ktoré ďakujeme veľmi pekne zamestnankyniam knižnice.

• 21.marec Svetový deň Downovho syndrómu

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 21.marec Svetový deň Downovho syndrómu.

Ponožkova Vyzva sa každoročne koná 21. marca a spája sa so Svetovým dňom Downovho syndrómu. Tento deň sa na znak oslavy ľudskej jedinečnosti nosia dve rozdielne ponožky.

Cieľom výzvy je šíriť povedomie o ľuďoch s Downovým syndrómom. Práve vďaka informovanosti a pozitívnemu príkladu z osobnej skúsenosti môže každý z nás búrať predsudky a pomôcť im, aby sa stali rovnocennými členmi spoločnosti a mohli realizovať svoje sny – žiť plnohodnotný život.

Prinášame Vám pozdrav od našich žiakov a zamestancov školy.Ďakujeme

• Ocenenia našich žiakov 2022

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Ocenenia našich žiakov.

Žiaci V.B triedy pod vedením pani učiteľky Mgr. Eriky Stankovej sa zapojili so svojimi výtvarnými dielami do výtvarných súťaží a získali krásne umiestnenia:

- CVČ Sečovce- "Zdravý životný štýl " 3.miesto- Marián Danč

- Rómskym domom "Coloriskeri luma " 1.miesto - Júlia Krištová

Gratulujeme !! A tešíme sa spolu s Vami.