• Svetový deň hasičov

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Svetový deň hasičov.

Dňa 29 mája 2023 sa uskutočnila školská akcia Deň hasičov. Toto dopoludnie si žiaci mali možnosť vyskúšať rôzne disciplíny ako hádzanie vodových bômb do ohňa, priradzovanie pomenovaní k hasičskému výstroju, beh cez ohňové prekážky, hasenie ohňa, prenášanie vody so zaviazaným nohami. Ďakujeme za krásnu akciu.

• Čitateľský maratón " Čítajme si ...2023"

• Naša škola sa zapojila do výzva Linky detskej istoty " ČÍTAJME SI...2023 ". Cieľom a hlavnou myšlienkou celoslovenského detského čitateľského maratónu bolo podporiť a zvýšiť záujem žiakov o čítanie kníh. Náš maratón bol o čítaní, počúvaní a rozprávaní. Čítanie absolvovalo 50 žiakov. Prečítali a vypočuli sme si rozprávky Bubkáčik a Dudkáčik, Rozprávka o psíčkovi a mačičke, Kozliatka, Tri prasiatka. Naši čitatelia svojím podpisom potvrdili absolvovanie maratónu a všetci si odniesli pamiatku v podobe záložky do knihy a sladkej odmeny. Ďakujeme.

• Tanečná prehliadka 17 máj 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Tanečná prehliadka.

Žiačky našej školy sa zúčastnili Tanečnej prehliadky, ktorá bola organizovaná pod záštitou Mesta Sečovce. Ďakujeme im za krásnu reprezentáciu školy, zároveň sa chceme poďakovať pani učiteľkám Mgr. Martine Krajčovič Iľkovej a Mgr. Martine Kurilovej za ich aktívnu účasť pri príprave žiačok na toto podujatie.Ďakujeme.

• Deň matiek 15. máj 2023

• Tradíciou našej školy je školská slávnosť " Deň matiek " , ktorá ani tento rok nesmela chýbať. Pod vedením našich pedagógov si žiaci  pripravili krásny program plný tanca, spevu, básní a hier.

Milé mamy, pri príležitosti Vášho krásneho sviatku Vám želáme aby Vás láska vašich detí sprevádzala na každom kroku a aby ste mali zo svojich detí iba radosť.

• Zážitkový projekt - Nemocnica pre medvedíky

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zážitkový projekt - Nemocnica pre medvedíky.

Tento zaujímavý projekt bol organizovaný pod záštitou študentky medicíny. Hlavným cieľom projektu je zbaviť žiakov strachu z " bielych plášťov" a naučiť ich ako funguje ľudské telo. Žiaci mali možnosť vyskúšať si ,aké je to byť lekárom, započuť sa do tlkotu svojho srdca a dychu, nájsť si tepovú frekvenciu a nervové reflexy, poskytnúť prvú pomoc. Zároveň si vyskúšali simulovný röntgen a ukázali si jednotlivé orgány. Ďakujeme milej Lenke za veľmi pekný projekt.